Audyty

Strach ma wielkie oczy !!!

  • - Nielegalne oprogramowanie, filmy czy muzyka na komputerach firmowych, za które odpowiada właściciel lub kierownictwo firmy?
  • - Zarządzasz danymi osobowymi do których musisz stosować Ustawę o Ochronie Danych Osobowych. Boisz się przed ich nieprawidłowym przechowywaniem lub upublicznieniem za co grozi nawet kilka lat więzienia?
  • - Często zawiesza się system, wirusy i trojany nie pozwalają w normalnej pracy. Sieć komputerowa jest zapchana mimo że nikt nic nie robi? Boisz się włamania do sieci komputerowej przez osoby trzecie?
  • - Hasło do komputera zapisane jest na kartce przyklejonej na monitorze, wszyscy znają hasła wszystkich, brak jest zarządzania dostępem do komputerów i danych w nich zawartych?

Prowadzimy:

Audyty legalności oprogramowania –sprawdź czy jesteś legalny
Audyty Ochrony Danych – zarządzasz Danymi Osobowymi, ABI nie daje rady?
Audyty Bezpieczeństwa teleinformatycznego – Wirusy, włamania do sieci?

Jesteśmy tym, który pomoże uporządkować to wszystko w firmie i będziesz mógł spać spokojnie. W ramach audytów nie tylko poznacie prawdę o zakresie przestrzegania przepisów prawa w swojej firmie,  ale przeprowadzimy kompleksowe wdrożenie uzupełniając istniejące braki w dokumentacji i nie tylko.

Po przeprowadzeniu audytu zalecamy przeprowadzenie szkoleń pracowniczych w celu uzupełnienia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i wprowadzonych zmian w firmie.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami !!!