O firmie / O Nas

Firma backup.pl sp. z o.o. powstała w 2012 roku jako spółka ludzi posiadających doświadczenie w branży informatycznej od 1995 roku. Mimo krótkiego życiorysu firma od początku posiada kilkuset klientów na terenie całej Polski.
Od samego początku działalność była zorientowana na świadczenie usług informatycznych podmiotom biznesowym.

      Źródłem sukcesu firmy jest profesjonalny i zgrany zespół. Przykładamy dużą wagę do stałego wzrostu kompetencji oraz kultury i standardów pracy. Dzięki temu u nas znajdziecie Państwo przyjaznych informatyków, którzy potrafią rozmawiać i zrozumieć oczekiwania Klienta. Dbamy o podnoszenie osobistych kwalifikacji pracowników . Korzystając ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pracownicy stale uczestniczą w szkoleniach z zakresu produktów i technologii firmy Microsoft, Cisco i innych producentów. Ufamy, że stały wzrost kompetencji przekłada się na wysoką jakość i zgodność naszych wdrożeń z najnowszymi technologiami, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo systemów informatycznych.

        Dział Sprzedaży jest ważnym ogniwem w procesie kompetentnej i kompleksowej obsługi Klienta. Doskonałe kontakty biznesowe u czołowych producentów i dystrybutorów produktów informatycznych zapewniają szeroki wachlarz rozwiązań rynkowych dostępnych dla naszych Klientów. Dzięki licznym szkoleniom produktowym i technologicznym może zapewnić najwyższego poziomu doradztwo w tym zakresie. Dział Sprzedaży cieszy się dużym zaufaniem naszych Klientów.

      Nasza oferta usług skierowana jest do Klientów o różnym potencjale rynkowym. Klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oferujemy pełny outsourcing usług, wsparcie techniczne, serwisowe oraz oprogramowanie na zamówienie dostosowane do ich potrzeb. Klientom z sektora korporacyjnego oferujemy większe rozwiązania, które często realizujemy lokalnie wspólnie z korporacyjnymi działami informatycznymi w centralach tych firm. Wdrażamy serwery pocztowe, serwery baz danych, z myślą o konkretnym kliencie tworzymy nowoczesne oprogramowanie dedykowane oraz sieci rozległe oparte o bezpieczny VPN wraz z rozwiązaniami zdalnego dostępu do sieci i danych oraz pracy mobilnej. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski.
Współpracujemy z prawnikami, policjantami oraz programistami w celu zapewnienia pełnego wsparcia dla naszych klientów.

      Backup.pl sp z o.o. jest atrakcyjnym partnerem biznesowym dla szerokiego wachlarza firm. Wspieramy na zasadach outsourcingu informatycznego firmy, które nie mają własnego działu IT.
Jako eksperci i usługodawcy tworzymy indywidualne oprogramowanie dla firm i wdrażamy kompleksowe rozwiązania, które są potem eksploatowane i utrzymywane przez działy IT Klientów.
Jako dostawca sprzętu komputerowego i oprogramowania zapewniamy szeroką gamę produktów, szybką realizację zamówień oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

     Jesteśmy pewni, że w naszej firmie znajdziecie Państwo nas partnera w rozwoju Waszego biznesu, któremu zaufało już setki Klientów.